Taske til kosmetik

Bella kosmetikpung – sort/hvid – bomuld

225,00 kr.

Sød lille taske fra O My Bag – fremstillet i det sort/hvide stribede signaturstof. Tasken lukkes med lynlås, og har et stor rum og en lille lomme indvendig. Brug tasken til make-up, eller til opladere på rejsen.

Se også vores andre fine produkter fra O My Bag.

 

På lager

Beskrivelse

Bella kosmetikpung – sort/hvid – bomuld fra O My Bag

O My Bag’s søde kosmetikpung Bella i sort/hvid bomuld strib

En elegant og praktisk løsning til opbevaring af dine små nødvendigheder. Den er fremstillet af GOTS-certificeret, genanvendt bomuld og kombinerer dermed bæredygtighed med stil. Den quiltede overflade tilfører pungen et raffineret udtryk, samtidig med at materialet føles blødt og behageligt. Uanset om du har brug for at opbevare makeup, opladerkabler eller andre småting, er denne kosmetikpung et funktionelt og stilfuldt valg.

Stilfuld og Bæredygtig: Bella Kosmetikpung til Kvinden på Farten

Indvendigt finder du en smart slip-lomme, som gør det lettere at organisere mindre genstande som nøgler, hårnåle eller mønter. Pungen er kompakt nok til at passe i de fleste håndtasker, hvilket gør den ideel til både hverdagsbrug og rejser. Det klassiske sort/hvide design gør den nem at matche med enhver stil, og dens enkle udtryk giver den et tidløst præg.

Bella kosmetikpung er designet af O My Bag – et brand kendt for deres fokus på ansvarlig produktion og æstetik. Med denne taske får du ikke bare en praktisk accessory, men også et bæredygtigt valg, du kan være stolt af. Den er perfekt til kvinder på farten, der ønsker at kombinere funktionalitet, design og omtanke for miljøet. Tag den med på arbejdet, weekendturen eller ferien – Bella holder styr på dine småting med stil.

Storebroderen til den søde kosmetikpung hedder Ted – en toilettaske i samme flotte stribede stof.

De hurtige:

  • Materiale: Quiltet bomuld
  • Farve: Sort/hvide striber
  • Størrelse: L: 21 x B: 7 x H: 14 cm