O my bag - Harper bag - cognac - læder
O my bag - Harper bag - cognac - læder
Harper mini cognac med tynd strop
Harper mini cognac bag i læder kan købes her
Harper mini cognac, find den lige her

Harper Bag – Cognac – Læder

2.098,00 kr.

O My Bag Harper bag – Læder – Cognac er en elegant midi-taske med unikt akkordeon-design og praktisk opbevaring. Med justerbare remme og tidløs cognac-farve er den både stilfuld og funktionel til enhver lejlighed.

Se også vores øvrige lækre tasker fra O My Bag.

På lager

Kategorier: ,

Beskrivelse

Harper Bag – Cognac – Læder

O My Bag Harper Bag i Cognac Læder – Tidløs elegance med praktisk design

Tasken er en sofistikeret midi-taske, der smukt forener funktionalitet og stil. Harpers elegante akkordeon-design og fold-over flap giver den et moderne udtryk med klassiske undertoner. Den er skabt til at være alsidig og medfølger derfor to remme: en justerbar læderrem og en kortere rem i læder og webbing, så du nemt kan skifte stil alt efter humør og lejlighed.

Indvendigt imponerer Harper med sin gennemtænkte opdeling. Tre rummelige hovedrum giver plads til dine vigtigste ejendele som telefon, pung og nøgler. Derudover har tasken en praktisk frontlomme med lynlås – ideel til småting, du hurtigt skal kunne finde. Det smukke, vegetabilsk garvede læder i cognac giver tasken et luksuriøst udtryk og sikrer samtidig lang holdbarhed.

Perfekt til hverdag og fest
Med sin alsidighed og stilrene udtryk er Harper bag det ideelle valg, uanset om du skal på arbejde, i byen eller til fest. Den kan nemt styles op eller ned og passer til både casual og mere formelle outfits. Den varme cognac-farve tilføjer et elegant touch til enhver garderobe, og taskens høje kvalitet gør den til en investering, du kan glæde dig over i mange år.

Er du fan af Harper, så tag også et kig på O My Bag Harper Mini – en kompakt version, der rummer det mest nødvendige og stadig tilbyder smart ruminddeling og samme lækre design.

Vær OBS på at farven vil altid variere lidt, da der ikke er brugt kemikalier eller andre syntetiske overfladebehandlinger, som der typisk er i andre tasker. Det er den rene vare du får fra O My Bag, der kan derfor også godt nogle gange være lidt forskel i struktur, da det er en naturlig del af et naturligt læder.

De hurtige:

  • Materiale: Kernelæder
  • Farve: Cognac
  • Størrelse: L 27 W 8,5 H 21 cm
  • OBS: LÆDET ER PT. LIDT MØRKERE