Stella taske – Sort – Læder
1.869,00 kr.
Stella taske – sort – læder er en tidløs og alsidig taske med 70’er-inspireret design, perfekt til både hverdag og fest. Skift nemt mellem casual og elegant stil med de udskiftelige stropper.
Se også vores øvrige lækre tasker fra O My Bag.
Ikke på lager
Beskrivelse
Stella taske – sort – læder fra O My Bag
Stella taske – sort – læder er en chic og klassisk accessory, der passer til både hverdag og fest. Taskens lange flap, markerede syninger og magnetiske lukning giver et unikt, 70’er-inspireret look. Den dristige silhuet udstråler stil og personlighed, hvilket gør den til en perfekt ledsager til enhver garderobe. Stella er skabt til at være alsidig og funktionel uden at gå på kompromis med æstetikken.
Tasken har to justerbare stropper, som gør den ideel til forskellige lejligheder. Brug den ternede webbingstrop for et casual udtryk om dagen, eller skift til læderstroppen for en mere elegant aftenstil. Stella tasken er designet til at følge dig fra daglige eventyr til aftener med martinis. Det er en taske, der tilføjer stil og praktisk funktionalitet til din hverdag. Perfekt til den moderne person, der ønsker en tidløs taske med kant.
De hurtige:
- Størrelse: L 26 cm, H15 cm, B 8 cm
- Farve: sort
- Materiale: læder og bomuldsford
- Vægt: 680 g